hledat

Tags:

Dope D.O.D. ve studiové aktivitě nepolevují. Nechybí hvězdné jméno z Kanady či mladá krev z Brooklynu

Sdílej

Už to pěkných pár let bude, co se probudil holandský spící ďábel dnes již kultovní záležitostí „What Happened“. Od té doby je městečko Groningen známým bodem na mapě světového horrorcoru a rapu, co je tvrdší než diamant. Následovaly spolupráce s americkými legendami žánru, turné nejen po Evropě. Však i české publikum moc dobře ví, kdo jsou Dope D.O.D.  A již tak početná diskografie se v závěru roku opět rozšiřovala. A to není všechno…

Jay Reaper a Skits Vicious přesně 27. prosince vyslali do hry další materiál šestnácti skladbách. Výsledek vychází tradičně pod hlavičkou jejich vydavatelství  Dope D.O.D. Records a čítá i několik zajímavých hostů. Mezi nimi lze registrovat například kanadského střelce Snak The Rippera, mladou nadějnou krev z Brooklynu Tafarize či zkušeného italského hráče Gemitaize, či německou hvězdičku Kwam.ea.

Návštěvníci posledního ročníku Hip Hop Kempu v Hradci Králové se mohli živě přesvědčit o síle jejich vystoupení, stejně jako o smyslu pro humor, což doložili v rozhovoru realizovaném právě na této akci. Pokud si však myslíte, že po vydání desky „Do Not Enter“ bude ticho, tak jste na omylu. Již 14. února se vychází „SICK6SIX EP“ s polským Słońem.

Tracklist:

01. Do Not Enter
02. Dead Walk feat. Tafariz
03. Give Me Your Life
04. Bodybag
05. Contra-Banned
06. A.P.T.
07. Redrum, Pt. 2 feat. Snak The Ripper
08. Lobotomy
09. 007
10. Keyser Söze feat. Kwam.e
11. Round
12. The Rules
13. Scooby Doo Gang feat. Gemitaiz
14. See Through (100 Percent Evil)
15. The Dream
16. Hellbound

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1