hledat

Tags:

Dope D.O.D. poslali svou sloku už i do Polska. Jak se to podařilo teprve osmnáctiletému mladíkovi?

Sdílej

Polský label Brain Dead Familia hlásí, že již za pár dní vyrazí na prodejní pulty s dalším dloubajícím materiálem.  Již 14. listopadu totiž teprve osmnáctiletý mladík Floral Bugs debutuje se svou deskou „Brzydka sztuka. To by samo o sobě nebylo na zprávu nadnárodního rozměru, jenže v jeho tracklistu figuruje Skits Vicious z holandské smečky Dope D.O.D. Proč právě jemu jako prvnímu Polákovi kývl na spolupráci?

V našich končinách je Dope D.O.D oblíbeným pojmem, což dokazují nejen pravidelné koncerty a zastávky na Hip-Hop Kempu, ale třeba i spolupráce na posledním albu Sodomy Gomory. U našich severních sousedů však doposud nic nenahráli, proto tento disk vzbuzuje pozornost. A z doslechu víme, že nebude v brzké době jediným.

Loral Bugs se hlásí k tvrdému rapu s prvky horror coru, ale potěší i příznivce oldschoolu a poctivých úderných bubnů. Hosty na jeho debutu nalezneš rovnou tři ze zahraničí, ale stejný počet jmen oslovil také ve své rodné zemi. Předpokládáme, že o tomto umělci budeme v budoucnu slýchávat častěji, neboť první zájem o singly z desky byl více než slušný. Čísla rostou a hlad po datu vydání roste.

Tracklist:

1. Zerwikaptur
2. O2
3. Ey Yo
4. Leatherface feat. Skits Vicious (Dope D.O.D.)
5. Co Jest Doktorku?
6. Fake Gangsta feat. Bober
7. Korozja
8. Niech Mówią feat. Opał
9. Mendelejew
10. Turpizm
11. 5gram feat. Pro
12. Czemu Bugs?
13. Horror International feat. Creeper, Mack
14. AfroHorrorTrap [FG4LIFE]

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1