hledat

Don Garandino, hlas z indie rockové kapely No Distance Paradise a zasněžený noční Liberec…

Sdílej

Dobře známá a hlavně sehraná dvojice Paulie Garand a Kenny Rough zveřejnila videoklip k singlu „Srdce z ledu“. Ve skladbě z aktuální desky „Dank“ hostuje zpěvák Marcell z indie rockové kapely No Distance Paradise.

Písnička, kterou v těchto dnech začínají hrát velká rádia, je podobně jako většina skladeb z alba osobní zpovědí liberecké rapové hvězdy, která už je ve hře třináctou sezonu v řadě. „Vidím jen studenej byt, ledovej cit, leze z tebe podivnej klid, kdybych uměl bejt cynik, tak bych hodil emocema o zeď, netopil se v nich…“
Poetické záběry zasněženého nočního Liberce natočil Paulieho dvorní kameraman Zdeněk Sopůšek ze studia Forward Creatives, konečnou podobu mrazivému klipu dal ve střižně sám člen Ty Nikdy, který v celém kolektivu patří k největším puntičkářům.
„Srdce z ledu“ stejně jako řadu dalších nahrávek z desky představí Garand na chystané Dank Tour 2019, která začíná už v pátek 8.2.2019 v Olomouci. Během dalších týdnů se podještědští mistři chytlavosti představí v dalších deseti místech České republiky.
iFrame
https://www.youtube.com/watch?v=SAQV6k8-VbYiFrame
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz