hledat

Tags:

Domingo oprášil starý poklad z časů „The Slim Shady LP“, Eminemova verze září i po 20 letech

Sdílej

Už jsou tomu přesně dvě dekády, co kultovní trueschoolový producent Domingo nabídl svou premiérovou kompilaci „Behind The Doors of the 13th Floor“, na které úřadovaly známé firmy jako KRS-One, MC Shan, Hurricane G nebo Ras Kass, jenž se mimochodem představí již 12. dubna v pražském klubu Prostor Země.

Jedním z přítomných a notně hladových hostů byl také Eminem, který si tehdy nekompromisně podmaňoval mikrofon v záležitosti „Hustlers n Hardcore„.

Tehdy se psal rok 1999, kdy mu bylo šestadvacet a pod přísným dohledem Dr. Dreho zrovna vydával album „The Slim Shady LP“ s bombičkami typu „Bad Meets Evil“ či „My Name Is“.

V letošním roce si jeho dobové zapálení můžete poslechnout na nové edici nahrávky „Behind The Doors of the 13th Floor“, jež vyrazila dobývat trh v rámci dvacátého výročí od vypuštění.

Bonusem budiž skutečnost, že oblíbený beatmaker Kool G Rapa celou skladbu přepracoval, přejmenoval ji na „Lyrical Combat“ a navrch do ní dosadil jak mladou pušku Chrise Riverse, tak Dje TMB, který věc obhospodařil z turntablism hlediska. Líbí?

 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *