hledat

Do čtvrtého návratu Die Antwoord na české území zbývají necelé 2 týdny. Získat lístky není moc těžké

Sdílej
Turné začalo v pondělí 6. srpna v ukrajinském Kyjevě a přes východ Evropy se začne pomalu přesouvat do blízkosti České republiky.
 
Během třinácti zastávek se kapela v srpnu objeví na Ukrajině, v Litvě, v Rusku, Velké Británii, Německu, Polsku, Maďarsku, Slovensku, Francii a Švýcarsku. 
 
Desátá destinace bude patřit Praze, v pondělí 20. srpna obsadí Die Antwoord se svou bizarní a provokativní show pražské holešovické Výstaviště. 
 
Die Antwoord od oznámení svého turné pracují na plné obrátky. V posledních měsících se hudební fanoušci dočkali nového videoklipu ke starší skladbě "Alien" a též nového singlu "Golden Dawn" s příslibem nového studiového alba.
 
Na celém turné doprovodí trojnásobné návštěvníky České republiky vycházející hvězda jihoafrické hudební scény Moonchild Sanelly.
 
Vstupenky jsou k dispozici v sítích Ticketpro, Ticketportal a GoOut za 950,- Kč. Na bbarak.cz však rozjíždíme soutěž o 4 volňásky, které vás na sedmičku dostanou zcela zdarma.
 
Soutěž o 4 lístky na pražskou show Die Antwoord:
 
Na kterém tuzemském místě ještě kapela nevystoupila?
 
a) Lucerna Music Bar, Praha
b) Rock For People, Hradec Králové
c) Žluté lážně, Praha
d) Sono Centrum, Brno
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz a to do čtvrtka 16. srpna. Použijte předmět Výstaviště a nezapomeňte ani na civilní jméno a nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz