hledat

Dnes po dvou letech čekání!

Sdílej

Dva roky museli Zion I čekat na vydání svého hotového alba, protože jim jejich bývalý label Nu Gruv Alliance skřípl prsty a zkrachoval. Kapela o sobě dlouho nedala vědět, nakonec se však se svým materiálem usídlila na Raptivism Records, album doplnila v několika dalších měsících o nové věci, bonusy a remixy, aby ho utvořila ještě lepší a ironicky ho z původního názvu „Deep water slang“ přejmenovala, či spíše doplnila na „Deep water slang 2.0“.

Podobný osud stihl i kolegy Mountain Brothers, kteří se nakonec usídlili na nadějném labelu Baby Grande Records a své album už také vydali (klikni sem).

Dostupné album kapely Zion I je tedy právě dnes, 18.února, i když na internetu brousí už legendárně dlouho. Tak a tracklist je taký:

[01] Intro (wake up)
[02] U know da drill
[03] Where ya at?
[04] Breathin‘ slow
[05] Come back some day
[06] Let it flow
[07] Our way
[08] Skit #1
[09] Cheeba cheeba
[10] Beatbox (deafeat)
[11] Sorry
[12] Le le le
[13] We stayin‘
[14] Let me
[15] The end

info:

Raptivism Records a jejich zmatená a neaktualizovaná stránka, takže kdo ví jak dobrý tah to byl. Udělejte si vizitku sami.

NOVINKA Z 14.10. (K-Hill)
Mrtvoly z Nu Gruv Alliance ožívají
Zion I není jediný, kterému label Nu Gruv Alliance, který měl velmi nášlápnou cestu, která ale byla zahrazena nohou finančního obra, a která tak posmrtila všechny své ovečky, které se chystali na ní vydat svoje díla. A ještě mockrát bych musel napsat slovo „který“, protože souvislosti se zánikem tototo labelu zkomplikovali život nemálu umělcům.
Někteří se osvobodili a založili své labely a dělají své desky (např. Masterminds s labelem Third Earth Music). Nemám žádné zprávy o Mountain Brothers, kteří už měli hotové album, ale kteří ho právě nemohli vydat.

Každopádně již zmiňovaný Zion I, který na Nu Gruv vydal první desku „Mind Over Matter“ se konečně vzchopil, aby dodělal svůj druhý počin. Promo cd ještě oběhli pod taktovkou Nu Gruv, ale album čertužel. A tak konečně desku „Deep water slang“ vydává, jistě poučen z předchozího nezdaru, pod silnějším a známějším labelem Raptivism Records. Vyjde v únoru 2003 a již během přelomu října a listopadu se dá očekávat singl z tohodle údolí.

Tolik o Zion I a mrtvolách z labelu Nu Gruv Alliance.

Tady najdete seznam desek (krutých desek), který má Nu Gruv Alliance na svědomí. Myslím, že vás překvapí.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Další článek

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Už jsi četl?