hledat

Tags:

Dlouhé horké léto si už deset let nejde představit bez mixtapu Dje Jazzyho Jeffa

Sdílej

Tradice je třeba nikoliv porušovat, nýbrž prodlužovat a přesně tímto heslem se řídí i dvojice Dj Jazzy Jeff a Mick, jenž už zdá se přestal používat dovětek Boogie.

Tandem proto přináší již podesáté svůj mixtape „Summertime“, který velmi vkusným způsobem míchá novinky se starými věcmi, s tím, že společným jmenovatelem toho všeho je letní sezona.

Hranice žánru se kvůli atmo a všudypřítomnému oddechu samozřejmě nedrží a také proto můžete zaslechnout jak „Dead Wrong“ od Biggieho a „Feelin It“ od Jiggy, tak „Woman to Woman“ od Joe Cockera.

Podává se i „Dreamlover“ od Mariah Carey nebo „Everybody Loves The Sunshine“ od A Bossa Electrica, což je portugalská cover verze klasiky od Roye Ayerse.

Radost jistě budou mít i ti, jimž něco říkají jména a la Chi Duly, King Most, Daniel Crawford, Nick Bike a Hasan Insane, kteří přispěli svými remixy.

Čtyřiapadesátiletý filadelfský nestor to stále cítí jako málokdo. Perfektní tip pro jakékoliv letní křepčení včetně grilování, výletů nebo plážových večírků, na nichž jinak obvykle zaznívá spousta klišé…

 

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz