hledat

Dj Wich & Lvcas.Dope už to mají za pár. Tracklist zahrnuje i dalších 10 česko-slovenských hlasů

Sdílej

Nyní – necelé dva roky po posledním kompilačním přihlášení formou "Veni, Vidi, Wich" – dojde na spojení, které by ještě před časem čekal málokdo. Spoluautor klasiky "Repertoár" totiž spojil síly s někdejším členem YZO Empre Lvcasem.Dopem.
 
Ve středu 17. října se odkryje opona před nahrávkou "Diamant", jejíž tracklist se zastavil na dvanácti položkách a deseti návštěvách, s tím, že skladeb bez hostů bude celkem pět.
 
Věříme, že když je někdo skutečným fanouškem, hostující položky jsou tím posledním, co by ho zajímalo, protože nejdůležitější jsou přeci jejich hrdinové, nicméně pro ty, kteří na to slyší, dodáme, že "in da building" nechybí Kontrafakt, Kali, Paulie Garand, Čis T, P.A.T., Dara Rolins, VIktor Sheen, Refew a Separ, jehož DMS v současnosti pomalu dokončují třetí desku "Prepáčte".
 
P.S.: Pokud bychom si mohli vybrat, příště bychom rádi viděli slyšeli Máňovu kolaboraci s Orim, což je pro nás vysněné nostalgické spojení podobného ražení, jako když se před patnácti lety hovořilo o desce Dje Premiera s Nasem.
 

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?