hledat

Tags:

DJ Opia hlásí, že Film Tape s pořadovým číslem dvě je hotový. Kdy se dočkáme premiéry?

Sdílej

Víte, co spojuje filmové snímky jako Vinnetou, Příběh z Bronxu či Total Recall? Dlouhé roky asi nic možného, dokud to do vlastních rukou nevzal DJ Opia. V posledních letech opět produktivní beatmaker s velkou láskou nejen k hudbě, ale i dlouhým pohyblivým obrázkům. A právě proto vzniká druhý díl projektu Film Tape, který již dle svého názvu napovídá, o čem vlastně je. Tedy pokud už jste neškobrtli o jeho staršího bratříčka a tento produkt dychtivě neočekáváte.

Snejky si dal na čas. Občas to není na škodu, ale někdy třeba jo. Až výsledek ukáže, jestli tenhle artikl uzrál vhodně. Venku je znám kompletní jízdní řád, kterým se Film Tape 2 bude prezentovat a také datum, kdy bude nabídnut veřejnosti. Opia jej vydává devátého říjnového dne a nadělí si jej jako dáreček ke čtyřicátým narozeninám.

„Ten projekt mám hotovej už delší dobu, ale nechal jsem ho ještě chvíli zrát a okřísnout časem. Včera jsem to poslechl komplet a ano, myslím, že to může ven.  Bude to takovej náš společnej dárek k mejm narozkám. Myslím, že jsem tu dvojku ještě o dost posunul, ač jsem si na začátku procesu myslel, že jsem to téma vyčerpal a už z toho víc nevykřešu,“ nechal se slyšet autor druhého dílu Film Tape, který je ale v poslední době také nejčastějším dodavatelem bubnů pro brněnské rappery.

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz