Na dobrý rap si je třeba počkat

hledat

Dj Mike T – Nelituju ničeho ft. Vladimir 518, Maniak a Orion

Sdílej

Kolos BiggBoss se v závěru prvního měsíce nového kalendářního roku probouzí ze zimního spánku temním videoklipem "Nelituju ničeho", který je dílem čtyřlístku Mike T, Vladimir 518, Maniak a Orion. Kompletní PSH a nejmladší čle pražského vydavatelství se potkávají kvůli druhému singlu připravované desky prvního jmenovaného.
 
Vizuální složka funguje jako Federerův jednoruční bekhend, o což se i díky náročné produkci postaral Vít Hradil a jeho tým Ghost Movie. "Divoká zvěř, temná příroda a sexy ženy podtrhují celkový obraz, který působí jako kontrast oproti typickým městským videoklipům," zaznělo v tiskové zprávě ohledně tracku, jehož téma už se v rapu nejednou vyskytlo, nicméně záleží na podání, že.
 
"Snažím o to, aby to bylo vždy něco jinýho. Především jiná emoce a zvuk. Už trailer napověděl, že to bude drama, a to je to, o co jsem se snažil. Nejen hudebně, ale i co se týká výrazu a projevu všech třech hostů," doplnil samotný Trafor, díky jehož iniciativě jsme se konečně dozvěděli, proč autor nosičů "Gorila vs. Architekt" a "Idiot" nesundává své sluneční brýle ani ve tmě v klubech na koncertech.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *