hledat

Tags:

Devlin vrací scéně, která ho porodila. Grime si s jeho novým produktem chrochtá blahem

Sdílej

Ve východním Londýně se toho děje v poslední době celkem dost. Tottenham zde otevřel svůj nový fotbalový stadión, ale zajít můžete i na konkurenční Emirates patřící Arsenalu. V ulicích se protestuje za zrušení brexitu, ale nás hlavně zajímá nová deska Devlina. Člen legendární partičky OT Crew se opět přihlásil o slovo.

Rodák z Dagenthamu si naši pozornost získává s každým novým releasem, neboť se jedná o jednoho z nejlepších zástupců tamní grime scény. Zajímavou kvalitu vykazuje i jeho čtvrté sólo „The Outcast“, které opět vychází tradičně pod jeho labelem Devlin Music. Zatímco na posledním nosiči z roku 2017 bylo možné zastihnout například na Skeptu, nyní bylo vsazeno na jména typu Syer B., Scratchy, Rawz Artilla, Ghetts či Steph Willis.

Výsledkem jeho snahy ve studiu je celkem třináct stop. Na Ostrovech o tomto díle hovoří v superlativech, neboť se podle jejich slov Devlin vrací ke staré špinavé grime music, se kterou před lety začínal. Pravdou je, že deska je hodně temná a úderná, což by mohlo lahodit i uchu českého publika.

Tracklist:

01. Pirate feat. Syer B
02. Fun to Me
03. Limelight
04. Scratchlin feat. Scratchy
05. Get It
06. Grime Scene Killer
07. Live in the Booth
08. Ride 2 This
09. Make It Hot feat. Rawz Artilla
10. Triton feat. Ghetts
11. I Will Never feat. Steph Willis
12. Too Far Gone
13. The Light

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *