hledat

Tags:

Děsil by nás asi konec světa, kdyby letošní únor nepřišel s další deskou značky O.S.T.R.

Sdílej

Pamatuj na ikony, které udávaly před lety směr. Nepřehlížej mladé, kterým patří budoucnost. Osmatřicetiletý veterán O.S.T.R má z obou těchto skupin něco. Jeho hudba se prodává již téměř dvacet let, jeho rap není jako klasický polský rap a získává si srdce mladých i starých. V titulku nepřeháníme, ale docela by nás šokovalo, kdyby tento rok opět něco zásadního do hry nepřihrál. Jsme v klidu, už se tak stalo.iFrame

O.S.T.R spustil 22. ledna předprodej svého nového nosiče „Instrukcja obsługi świrów“ a již o měsíc později jsme jej mohli naleznout na prodejních pultech. Na beatech opět Killing Skills, krutá flow samozřejmostí a speciální edice nabízí i necenzurované matro. Třináct hutných věcí vydaných opět pod křídly Asfalt Records.

Zastánce starých poctivých postupů aplikovaných v abstraktních beatech již přes dekádu hrdě nosí korunku krále polského rapu. Právě hudbě a rodině věnuje celý svůj život, což jsme v minulosti mohli zaznamenat i v účasti jeho syna na zvukových stopách. Třeba z něj vyroste nový velikán. Velký fanoušek basketbalu a fotbalového klubu Real Madrid rozhodně neřekl poslední slovo. Teď máme na pár měsíců opět co poslouchat a za rok třeba u dalšího releasu.

Tracklist:

01. Arenga (feat. Cadillac Dale)
02. Monochrom (feat. Green)
03. Wersy W Pysk
04. Eden (feat. Cadillac Dale)
05. Piach Z Pustyni
06. Lifetime (feat. Cadillac Dale & Famson)
07. Instrukcja Obsługi Świrów
08. Chevy Impala
09. Amaretto
10. E.K.O.
11. ŁDZ Zmiennicy (feat. Afront & LWC)
12. 20/20
13. Addicted (feat. Nicole Funk)
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz