hledat

Tags:

Deset kusů z historie Wu-Tangu? Řítí se na nás seriál, který možná odkryje celou řadu pikantností

Sdílej

Jakožto fanoušky rapu nás povětšinou filmová, či seriálová zpracování příběhů kolem osobností ze hry, dost baví. Vzpomeňme pár projektů, které jsou už tak trochu kultem, jako 8 Mile o Marshallu Mathersovi, Get Rich or Die Tryin’ o Curtisovi Jacksonovi, Notorious o Christopheru Wallacovi a také jeden z poslední doby, Straight Outta Compton o N.W.A. Zároveň věřím, že Vám civilní jména rapperů nedělají vrásky na čele.

A teď už zase zpátky k myšlenkovým pochodům autora článku. Jedním z faktorů, který zajisté také určuje výslednou kvalitu, je rozhodně i míra fikce, s kterou je scénář daného díla vypracován. A proto chceme věřit, že v připravovaném seriálu o Wu-Tang klanu jí bude co nejméně. Rozhodně to není zdaleka to jediné, co onu kvalitu určí, to je nám i Vám nadmíru jasné.

No a zanedlouho nás čeká 10ti dílná minisérie, za jejímž scénářem stojí RZA a Alex Tse, a kde premiéra jest naplánována na 4. září letošního roku, by podle dostupných informací měla být zasazena do devadesátek v New Yorku během největšího rozkvětu kokainové „epidemie“ a bude sledovat formování klanu. Vizi, majíc na svědomí Bobby Diggs neboli RZA, a která spočívá v utkvělé snaze sjednotit tucet černošských mladíků, jež operují na dvou březích, kdy prvním je jejich láska k muzice a tím druhým kriminální činnost. Tato vize vytvoří ten nejvíc nepravděpodobný příběh pravého amerického úspěchu.

Tento, doufejme, povedený seriál, nesoucí název Wu-Tang: An American Saga, si pro nás přichystala webová televize Hulu. Pokud je nám známo, tak by měl nabídnout osudy všech následujících postav: RZA, GZA, Raekwon, Ghostface Killah, Method Man, Ol’ Dirty Bastard, Inspectah Deck, Masta Killa, Cappadonna, což zdánlivě tvoří celý Wu-Tang, ale reálně tomu tak není…. A co vy? Těšíte se taky?

Mr. T

Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz