hledat

Tags:

Delik potvrdil status nejproduktivnějšího slovenského rappera posledních 10 let. Jaká forma ho zdobí na podzim 2019?

Sdílej

Delik, od jejichž prvního rande s posluchačskou základnou formou „Dema“ s Komplotem uběhlo patnáct let a který se mimo svou partu za celou kariéru podílel snad na sedmdesáti jiných albech, toho za poslední dekádu nespáchal málo.

Od 2CD „Dual Shock“, které se podle našeho mínění pyšní statusem klasiky slovenského rapu, si udržuje průměr více než jedné nahrávky za sezonu.

Když to sečteme a budeme zohledňovat jak MR, tak sólo dráhu, k tomuto datu se dostaneme na počet jedenácti nosičů a to ještě ve vzduchu visí nový disk „Trash Talk Tape“, jenž se začne šírit ve druhé listopadové dekádě.

Průměrně tedy vychází ucelený projekt s jeho hlasem a texty každých deset měsíců, což je produktivita hodná jeho liverpoolským oblíbencům na čele se Salahem, Firminem a Maném. Takový Boy Wonder by se od něj v tomto směru mohl učit, ale neodbočujme…

Blížící se novinku o devatenácti zářezech již veřejně propagují i ukázky všech skladeb, které vám o aktuální formě handlovského rappera s dekadentní lyrikou poví více. Některé momenty zní docela interesantně…

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1