hledat

Tags:

Dekret se obouvá do své ležérnosti. Proč se na jeho hudební dítko čeká tak dlouho?

Sdílej

Kovaný fanoušek vršovického fotbalového klubu SK Slavia Praha již až nezdravě dlouho pracuje na svém dlouhohrajícím materiálu. Tedy on ten matroš nebude zase tak dlouhej, když je označován jako EP. „Noční Provoz“ ale stále více odtajňuje své obrysy, navzdory tomu, že jeho autor by si v zewlingu mohl potykat třeba i s filmovým kocourem Garfieldem.

Dekret si v novinkové věci „Leť níž“ nakládá od úvodních vteřin na svá bedra a připouští, že práce na jeho dalším artiklu se protahuje. Omlouvá to ale slovy, že nechce mezi lid vypustit něco, jen aby to bylo. Dočkáme se tedy nosiče, který se bude honosit silnou výpovědní hodnotou? Ve dvou a půl minutách dle našeho úsudku Dekret necílí pouze formou výčitek k sobě samému, ale otře si o některé hvězdy současného showbyznysu.

„Je to již v pořadí pátá skladba z připravovaného EP. Rozhodl jsem se nakonec pro jednoduché noční video. O produkci se opět postaral Fosco Alma, protože je na něj prostě spoleh. V téhle poloze mě doteď slyšet nebylo, ale přišel na ni čas,“ prozrazuje samotný autor této skladby.

„Obsah jsem nosil v hlavě dost dlouho, už mi přišla škoda na něj nechat prášit. Zajímá mě, kdo chytne ten pravý význam – šlo to udělat čitelněji, ale nebaví mě ta prvoplánovou. Mohu prozradit, že již brzy mě asi konečně uslyšíte ve spolupráci s někým dalším, přišla chvíle na to dát věcem konkrétní obrys,“ dodává Dekret.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *