hledat

Tags:

Def Jam rozšiřuje své aktivity i do Česka. Rapová jména, která pod ním debutují, vás možná překvapí…

Sdílej

Legendární americký label Def Jam Recordings, jehož spoluzakladatelem je renomovaný producent Rick Rubin, rozšiřuje své aktivity nově i do České republiky.

Prvním singlem pod jeho hlavičkou labelu je track „Universal Boys“ od Skinny Barbera, Senseye a polského Young Multiho (téměř 2 miliony odběratelů na YouTube a přes půl milionu sledujících na Instagramu).

Autorem beatu je Enthic, který má na svém kontě úspěšný singl Adama Mišíka a Doriana „Proud“, Senseyův hit „Mami, koukej, jsem frajer!“ nebo „Dopis“ od Calina.

Def Jam Recordings spadá pod světově největší vydavatelskou skupinu Universal Music Group. Label se zaměřuje na urban hudbu a hip-hop a spolupracuje s mnoha světovými hvězdami, jako je Kanye West, Pusha T, Big Sean, Logic nebo 2 Chainz.

„Rap s jistotou prostupuje do hudebního mainstreamu a my, coby nejsilnější vydavatelství na trhu, chceme být v maximální míře u toho. Pod značkou Def Jam Recordings Czech Republic budeme rozšiřovat své vydavatelské aktivity v tomto žánru, budeme dávat šanci mladým, talentovaným interpretům a díky našemu know-how a zkušenostem v hudebním průmyslu se jim pokusíme dodat maximální zázemí k jejich růstu a prosazení se,“ okomentoval novou spolupráci umělecký ředitel Universal Music Jiří Kouba.

Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1