hledat

De Zrechts v lednu křtí v Praze. Nebude chybět ani Regie

Sdílej

Pražský klub Rock Café je důvěrně známým místem, kde se pravidelně fans kvalitního hip hopu sejdou. Jestli jsou to zahraniční hvězdy, nebo lokální jména, Rock Café nabízí vždy zajímavý program. Jinak tomu nebude ani v rámci křestu nové placky Zrechtů. Cesta je koncepčním albem – ostatně, na to jak ji hodnotí můj kolega NTK se můžete podívat zde. O kvalitě projektu vypovídá i fakt, že si distribuci na své ramena vzalo vydavatelství TYNIKDY. Pánové v nejlepších letech nevezou jen nový hudební materiál, ale i velké klasiky, které ani po letech nezapadali prachem. Záda jim bude krýt ostřílený veterán DJ Flux, který je taky autorem všech scratches na nové desce De Zrechts.

Budějovickým jménům však není konec. Další legendární jméno z tohoto kraje, Regie. Letos vydal velice kvalitní desku Kontrast, kterou představí v rámci své show s DJem Adiem. Regie veze originální směsici komplexních flows a vyzrálých textů, které klade na hutné, boombapové podmazy. A celou akci otevře trutnovský raper Austy, který finišuje svou novou desku, kterou v rámci show poprvé představí živě.

A organizátoři slibují v rámci křestu i několik speciálních hostů, kteří budou odhaleni postupně v rámci FB eventu. Takže kontroluj, co se bude dít pravidelně, ať ti nic neuteče! Do hry se dostane i soutěž o několik lupenů, ale na to si budete ještě muset počkat. Zatím běží předprodeje v síti GoOut.cz a nebo přímo v pokladně Rock Café.

Akce: De Zrechts + DJ Flux / Křest desky Cesta
Klub: Rock Café, Národní třída 20, Praha 1
Datum: 27.1.2018 / open 21:00
Vstupenky: Předprodej v pokladně Rock Café nebo na GoOut.cz – 150 kč + poplatky
Na místě: 190 kč
FB Event: https://www.facebook.com/events/561613577519111/

RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *