hledat

Daniel avizuje EP s DJem Fattem. Ještě předtím servíruje další novinku

Sdílej

Daniel zatím nestál na svých vlastních nohách, přestože jeho potenciál naznačil, že by to rozhodně s grácií zvládl. Na konci minulého roku vypustil ven s Michajlovem a Marysem placku, která se dočkala kladného ohlasu nejen u posluchačů, ale i hudebních kritiků. Železo je nutné kout, dokud je žhavé, proto se můžeme těšit zhruba na pět věcí, jak moravský rapper prozrazuje.

Pár měsíců zpátky jsme se dočkali chytlavé záležitosti „OCB“, nyní je nám servírován nový singl „Andale“, jehož beat má na svědomí AlexayBeats. Opět jsme se dočkali exotického podkladu, který naznačuje, že Daniel hojně sleduje nejen francouzskou rapovou scénu.

Zpět ale ke zmíněnému EP, které má produkovat  DJ Fatte z Ty Nikdy stáje. Právě tato věc má otvírat celý projekt. Zároveň byl o prozrazeno, že skloňované EP bude mít pod palcem právě on. „Dělám na svým prvním sólo projektu, cca pět věcí, celý to bude produkovat DJ Fatte. Zatím není moc co říct, jsme na začátku, ale na podzim to bude venku,“ nechal se slyšet Daniel, který prvně bude stát na vlastních nohou.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Austy

Příslušník rapové policie od roku 2012 se slabostí pro rap ze všech koutů Evropy

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Už jsi četl?