hledat

Dame si svůj studiový debut režíruje po svém. Venku je videoklip se Smartem a Tinou

Sdílej
 
Když se Dameho někdo dříve zeptal na jeho vlastní nahrávky, často odpovídal, že zatím nemá sólové ambice. Schopný textař, proslulý též svými tatérskými skills, nikdy docela nezapadnul ve stínu svého (tohot času viditelnějšího) kolegy Separa a nejen fanoušci DMS byli zvědaví na jeho první samostatné kroky. Dame se také hojně objevoval jako host na deskách dalších interpretů.
 
Podle sociálních sítí se Dame na nějaký čas věnoval výstavbě vlastního studia, kde se následně jal tvořit svoji první nahrávku. To je zároveň hlavní důvod, proč jeho debut dostal název Selfmade. Ten by měl obsahovat celkem jednadvacet stop. Zadní strana coveru naznačuje, že Dame na desce dostojí podtitulu alba a na své první nahrávce se obejde bez hostů. Featuringy ale spíš jen nejsou uvedeny, protože i v prvním singlu Oni to nevidia hostuje Tina. Název alba má hlavně vyjadřovat nezávislost ve všem, co člověk tvoří. 
 
 
Momentálně je spuštěna předobjednávka alba, která přináší fanouškům specialitu v podobě bonusového CD Feattape, obsahujícího sedmnáct Dameho starších hostovaček. Překvapení má ale Dame podle serveru refresher.sk v záloze víc. Kromě soutěže by měly být během několika dní zveřejněny ukázky jednotlivých skladeb.
 
Zatím zkuste kvality výše zmíněného videoklipu Oni to nevidia, jehož instrumentál produkoval Smart a kde se jako host objevila Tina.
 
 
 
Zroje: rukahore.sk, refresher.sk
RUKAHORE_SHOP_BANNER

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *