hledat

Další rande Evidence s Prahou není daleko. Hrajte o volňásky!

Sdílej

Jsou to energický koncerty, kde jako fanoušek dostanete pokaždý pocit, že jste to zažili na plný koule? Cítíte ho z první i poslední řady, jako by pokládal vlastní duši na oltář rapu pokaždé když vezme do ruky mikrofon? Je to fakt, že se na sólo kariéru nedal, aby se pachtil po slávě, ale když kapele docházel dech a jemu vůbec? Že s věkem jen zraje jak víno, a to nejlepší nejspíše teprve přijde? Jsou to texty, chytrý punchlines i upřímná civilně osobní vyznání, který s náma v celkovým hávu lehký melancholie zarezonuje zas a znova? 
 
Možná všechno. Něco. Nic. Jistý je jen to, že se v případě člena Rhymesayers můžeme těšit na novou desku a další český koncert v rámci Throw Away Boomboxu již v pondělí 12. června v pražském Futurum Music Baru.
 
Jestli má být video “Throw It All Away” ochutnávkou, myslím, že víc netřeba, proberem to na místě. Mr. Weatherman hlásí, že to bude vysoký tlak přepočtený na hladinu moře v hektopaskalech. "There’s more on a way. When I said this I was walking in the rain…"
 
Soutěž o 2 x 2 lístky do Futura:
 
Na jaké jméno by člen Dilated Peoples neslyšel?
 
a) Ev
b) Mr. Slow Flow
c) The Weatherman
d) Michael Peretta
e) Krondon
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do 8. června. Kromě předmětu Futurum nezapomeňte připsat také civilní jméno a rychlý kontakt na vás. Hodně štěstí!

Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz