hledat

Da Flyy Hooligan – Helly Hansen (Prod. Ded Tebiase)

Sdílej

Britský emcee Da Fly Hooligan má venku nový klip každou chvíli. Nový rok oslavil klipem k singlu „GIOVANNI LEONARDI“ z loňského Michelin EP. Před pár dny přišel s dalším videem. Tentokrát jde o úplnou novinku jménem „Helly Hansen“

Videoklip vznikal na kamenitém pobřežá v Kentu. Pohodový jazzy beat navařil Ded Tebiase, Song bude součástí připravovaného alba FYLPM II. To bude navazovat na předchůdce z roku 2017 a vyjde už 20. března.

V dnešní době je z britských ostrovů slyšet převážně grime, trap nebo afrobeat. Narazit na klasický UK rap je spíše vzácností. I tak se stále objevují nová jména jako Children of Zeus nebo právě Hooligan. Ten je zvuku staré školy věrný. Britský emcee je význačný svou lehce línou flow, se kterou připomíná kolegy ProdigyHavocDevin The DudeAction Bronson nebo Slick Rick.

Pokud vás Da Fly Hooligan zaujal, navštivte Bandcamp profil jeho labelu GourmetDeluxxx. Zde naleznete nejen zmíněné Michelin EP, ale i silné album S.C.U.M.. Tento projekt koncem roku slavil první výročí od vydání. Při této příležitosti raper připravil pro fanoušky speciální reedici v podobě vinylu, CD a kazet.

Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1
Předchozí článek

Diskutuj na Bbarak.cz