hledat

Da Buze Brovaz ft. Ruste Juxx – U.S. Embassy (prod. Hamorabi)

Sdílej

Jestli má tvrdost se syrovostí jméno? Tak určitě. A to jméno je Da Buze Bruvaz. Tohle tvrzený duo z Philly tvořej dva "podvyživení" pouliční vojáci, který si říkaj Him-Lo & Clever One. 
 
Oba stále aktivní členové NY gangu LoLife, řídící se na první pohled milým gangovým heslem "Love & Loyalty", kterým se snažej řídit i ve svejch hudebních výpovědích. 
 
Charakterizuje je hlavně ten striktní 90´s pouliční zvuk a klasická hiphopová produkce bez pozlátek do rýmů tvrdších, než jsou játra všech Moraváků žijících ve svých sklepeních.
 
A ačkoliv už jsou na scéně nějakou tu dobu, tak jediný, co vydávali, byli limitovaný edice čtyř vinilů (WIK101* Feat. Da Buze Bruvaz ‎– German Suplex, Straight Shotz In Dirty Glassez EP, Da Uninvited Guest EP & Cheesesteakz N Beat Breakz EP) a až teprve v roce 2017 vypustili do světa svoje první album s názvem "Adebisi Hat",ze kterýho pochází i až teprv letos zvizualizovanej trek s názvem "U.S. Embassy" s hostujícím undegroundovým pionýrem Rustem Juxxem a na podmazu tě kopajícím Hamorabim.
 
A bonus info na závěr. V letošním roce ti posílaj na ucho svůj druhej direct s devíti granátama, kterej nese název "Ni$&@tivity" (a ne,nedělám si prdel, fakt se to takhle píše). Mír!

Mr. Ziky Zí

Diskutuj na Bbarak.cz