hledat

Tags:

Co společnými silami v laboratoři ukuchtili Čajkovski s Parchants Diary?

Sdílej

Jak nám hip hop stárne, neustále se nafukuje o nové tváře, které si v branži chtějí ukrojit svou porci pomyslného koláče pozornosti.

Jedním ze zástupců nastupující generace je Čajkovski, o němž jsme si na tomto místě už jednou psali a nyní tak činíme znovu – tentokráte kvůli nejnovějšímu video singlu „Last“.

„Při skládání textů mám milion moodů.. někdy se cejtim high.. někdy low.. občas se cejtim první, ale většinu života jsem se cejtil poslední jako LAST, ale minulost je past, takže fck that. Do natáčení tohohle klipu se zapojila spousta lidí. Squad na úrovni,“ představil svůj čerstvý vizuál nastartovaný mladík, jenž nyní jede tour se slovenskou rapující zpěvačkou Simou a pokud byste ho chtěli vidět v Praze, vězte, že bude součástí KlubovnaFajtFest Night v Rock Café.

Jinak jde o premiérovou věc, která vznikla ve spolupráci s Warnerem a bude k ní i unikátní merch. Náš však zajímá zejména hudební hledisko (které se mimo jiné týká hostů z Parchants Diary) a to žádný osmý div světa není. Nebo vy jste se snad přistihli, že novinku rotujete poosmé a nemůžete ji ani za J̶á̶g̶r̶a boha vypnout?

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz

Your email address will not be published. Required fields are marked *