hledat

Tags:

Co naplat, samplovaný tučný zvuk sedí k Fat Joeovi jako mocné nádechy k Big Punisherovi…

Sdílej

Když byl Fat Joe naposledy na Slovensku, pověst nekompromisního bombera z Bronxu v nějakém saténovém pyžámku nenaplnil a svůj koncert nezvládal udýchat ani při halfplaybacku.

Don Cartagena, který by se v současnosti vlezl do svých širokých devadesátkových džín hned dvakrát a z příkladu blízkého přítele Big Puna si vzal evidentně ponaučení, však v poslední době zavítal na dvě zajímavé desky, které ho vybičovaly ke stejnému počtu interesantních příspěvků, v což už jsme možná ani nedoufali.

Na mysli máme jeho účast na albu „Trillstatik“, kterým se nedávno blýskl tandem Bun B a Statik Selektah. Věc „Basquait“ mu poměrně sedla a pochválit jeho třeba i dalšího hosta Smoke DZA.

Vynechat pak nemůžeme ani skvělou pecku „Survive od Rie“, kterou má „Best producer on the mic“ Diamond D na svém novém dlouhohrajícím kousku „Diam Piece 2“. Člen D.I.T.C. a Terror Squad, jenž bude příští léto slavit kulatou padesátku, se do níže uvedeného tracku ponořil po boku Fred The Godsona a Raekwona z Wu-Tang Clanu.

Doporučujeme a musíme konstatovat, že samplovaný a tučný zvuk k němu opravdu sedí jako facky k Budu Spencerovi.

RUKAHORE_SHOP_BANNER
Tagy:
Bobby

V okrsku bbarak.cz jsem službám rapové policie oddaný od roku 2003.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz