hledat

Tags:

Co by to bylo za sezonu bez Onyx? Sticky s Fredem opět ukážou svou lásku České republice. Zahrajte si o lupeny!

Sdílej

Již ve čtvrtek 10. října se klub Rock Café otřese v základech, do zdejší metropole se totiž vracejí bombeři z Onyx, jejichž návštěvy našich končin už snad ani nejdou spočítat.

V Česku mimořádně oblíbené newyorské legendy hardcore hip hopu slibují energickou show. Záda jim bude – podobně jako při minulých koncertech – krýt DJ Illegal ze Snowgoons.

Ostřílená dvojice Fredro Starr a Sticky Fingaz, která vydala před pár měsíci speciální nahrávku „100 Mad“, na níž se objevují i jména jako Planet Asia nebo Lil Fame z M.O.P., je v Rock Café jako doma.

Kdo zažil jejich minulá vystoupení v Praze, tak ví, co ho desátý den příštího měsíce čeká – řádná dávka přísných a mnohdy archaických klasik a obří dávka pódiové energie, jež dokáže během hodiny spálit 1000 a více kalorií.

Vstupenky jsou k dostání za předprodejovou cenu 420 Kč (+ poplatky) přímo v klubu nebo v síti GoOut. Vzhledem k obrovskému zájmu o předchozí koncerty doporučujeme jednat rychle.

Soutěž o 2 volné vstupy do Rock Café:

Jak se jmenuje song od Onyx, jehož si Peneři strýčka Homeboye dovolili na svém demu před 26 lety přepracovat a nazvali ho „Salám“?

Tentokráte není třeba ani žádná nápověda. Na vaši správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do 5. října a kromě předmětu Onyx nezapomeňte přiložit ani celé jméno a nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!

Správně mělo být „Slam“ a na dva lístky do Rock Café se může těšit Kateřina K. Gratulujeme!

Tagy:
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1