hledat

Co by to bylo za evropské turné, kdyby Mr. Slow Flow vynechal Česko? Soutěž o lístky zahájena!

Sdílej

Ano, charismatický Mr. Slow Flow už byl v Praze několikrát a několikrát byl i v Hradci Králové, nicméně protože se na našem území těší velké oblibě, do města, které není jen most a hrad, se vrací rád.
 
Podávat se bude menu z nahrávek „The Weatherman LP“, „Cats & Dogs“, „Weather or Not“, „Directors of Photography“, „20/20“, „Neighboorhood Watch“ či „Expansion Team“ a kdo ví, možná že se šáhne na švába i osmnáct let staré krasotince „The Platform“.
 
Osobně už se modlíme pouze v jedno – snad se u bombičky „You“ s Djem Premierem dočkáme změny a druhá a třetí sloka nebude vystřihnuta do „Full Clip“ a „Boom“. Mít šest sedm let stejný sestlist je slušně řečeno nuda a bolí to hlavně u našich oblíbenců.
 
S kým vším se 9. 11. na Praze 5 potkáme?
 
Soutěž o 2 x 2 lístky do pátečního Futura:
 
Jak se jmenuje Evidencův syn?
 
a) Rakaa
b) Alan
c) Enzo
d) Babu
e) Santiago
 
Na správnou odpověď čeká mail soutez@bbarak.cz do středy 7. 11. Jako předmět zprávy uveďte Evidence a kromě celého civilního jména prosím přiložte i nejrychlejší kontakt na vás. Hodně štěstí!
 
Správná odpověď je Enzo. Výherci volňásků jsou Tomáš S. a Jiří P. Gratulujeme a vy ostatní to můžete zkusit za pár dní, kdy se tu sejdeme kvůli Jedi Mind Tricks. Díky za přízeň!
 
Bobby

O rapu píšu od roku 2000, od roku 2003 se tak děje pro bbarak.cz.

  • 1

Diskutuj na Bbarak.cz