Unikátní Nejbr Mix Web startuje již tento pátek!

Není tomu ani rok, kdy vám label Neighbor Beats přinesl kompilaci Nejbr Hip Hop Mix. Není to ani rok, co vám seslal druhé album od partičky SuperCrooo. Není to ani dva týdny, co na Nejbru vyšel nadupaný mixtape od kruté slovenské party Moja Reč. Je to jen část Nejbr aktivit - tento pátek přibude další - bude spuštěn unikátní Nejbr Mix Web !

Nejbr Mix Web, který navazuje na zdařilou kompilaci Nejbr Hip Hop Mix vol 1, vznikl, aby ve formě profilů zpřístupnil veškeré dostupné informace o předních českých a slovenských hip hopových raperech, crews, umělcích a dalších interpretech, kteří si to díky špičkové kvalitě své hudební tvorby zaslouží. Dostupnost informací o těchto lidech a jejich aktivitách považujeme za základ správného fungování a důležitou část podpory přirozeného vývoje českého a slovenského hip hopu a R’n’B, a i proto vznikl tento web. Najdete zde vše, co by vás jen mohlo zajímat – biografie, mp3, videa, texty, atd. Můžete hladce proplouvat mezi profily jednotlivých interpretů, shlédnout videoklipy, pustit si muziku a k tomu pročítat recenze a zajímavé info.

Unikátní zábavní server pro vás, pravidelné aktualizace a přehledné profily se všemi kvalitními informacemi, které byste měli vědět o předních česko-slovenských raperech a hip hopových skupinách, to je Nejbr Mix Web!

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná