Startuje hlasování v BigCity Beatbox Battlu

Končí posílání mp3 do našeho Beatbox Battlu a začíná hlasování. Všem přihlášeným, co poslali mp3 do battlu děkuji, a držím palce. Pro všechny ostatní jsou mp3 účastníku ke stažení a připravena anketa, kde hlasujte pro podle Vás nejlepšího. Hlasování končí o půlnoci dne 15.6., na hlasování je tedy 14 dní. Tři beatboxeři, kteří získají nejvíc hlasů v anketě se utkají 16.6. na akci MONOCITY v klubu BBBC v Praze. Pro vítěze máme samozřejmě připraveny nějaké ceny. Jako doprovodný program jsou připraveny koncerty několika kapel. Vše víc o akci se můžete dočíst na letáku, nebo víc na webu www.bigcity.cz . HTML verze: Startuje hlasování v BigCity Beatbox Battlu.

Končí posílání mp3 do našeho Beatbox Battlu a začíná hlasování. Všem přihlášeným, co poslali mp3 do battlu děkuji, a držím palce.

Pro všechny ostatní jsou mp3 účastníku ke stažení a připravena anketa, kde hlasujte pro podle Vás nejlepšího. Hlasování končí o půlnoci dne 15.6., na hlasování je tedy 14 dní.

Tři beatboxeři, kteří získají nejvíc hlasů v anketě se utkají 16.6. na akci MONOCITY v klubu BBBC v Praze. Pro vítěze máme samozřejmě připraveny nějaké ceny. Jako doprovodný program jsou připraveny koncerty několika kapel.

Vše víc o akci se můžete dočíst na letáku, nebo víc na webu www.bigcity.cz

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná