Rappeři pozor! BigCity pořádá Kontest

Myslíte si, že umíte rapovat a čekáte až se dostanete na světlo denní a nebo jste ostřílení rapeři??? Pak má pro Vás BigCity.cz ve spolupráci s Monotones Crew zajímavou soutěž.

Dj Trusty z Inside Kru nám poskytl instrumentál z jeho tvorby, tak ho dáváme všanc. A teď pár bodů k pravidlům:

1. Soutěž začíná datem 7. 3. 2007
2. Do 2. 4. 2007 můžete narapovat jakýkoliv text v minimální délce 2:40 minut a ve formátu mp3 ho zaslat na e-mail soutez@bigcity.cz. Pro lehčí identifikaci napište do přemětu "BIGCITY KONTEST" a do mailu napište kontaktní informace jako jméno a telefon kvůli kontaktování vítěze.
3. Po konci posílání mp3 dojde ke zveřejnění všech zaslaných tracků a rozjede se hlasování, které končí 23. 4. 2007, ze kterého vzejde vítěz.
4. O vyhlášení vítěze bude rozhodnuto sečtením hlasů od čtyř porotců a hlasů z ankety. V porotě zasednou tito čtyři: Patrick, Dj Trusty, Ace, Snap. K hlasům porotců bude jako pátý hlas započítán výsledek ankety, ve které budou moct návštěvníci hlasovat pro svého favorita. Všechny hlasy se nakonec vyhodnotí společně, od porotců a z ankety.
5. Zúčastnit se můžou pouze jednotliví MC s tím, že po schválení porotou můžou vystoupit s celou svou crew a to 27. 4. 2007 (viz. bod 6).
6. Vítěz vystoupí na mejdanu v pátek 27. 4. 2007 pořádaném v pražském klubu BBBC po boku kompletní formace P13 a Inside Kru, dostane oblečení v celkové hodnotě 3000,- a útratu na baru v hodnotě 300,- (pokud by vyhrál někdo, kdo není z Prahy bude mu uhrazeno cestovné na akci i zpět domů).

A teď už snad jenom ten instrumentál, který můžete stahovat zde. Hodně štěstí a doufám, že se uvidíme.

Další vývoj jako fotografie některých cen a podobně čekejte již brzy . . .

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná