P.A.trick Records presents Dj Wich feat. Nironic, Vec 30.3.2007 Klub LEVEL Tetín

P.A.trick Records presents Dj Wich feat. Nironic, Vec 30.3.2007 Klub LEVEL Tetín

V pátek 30.3. se v tetínském klubu Level odehraje další mejdan pod taktovkou P.A.trick Records ve spolupráci s agenturou Jana Lišky. Hlavní hvězdou večera budou Nironic a DJ Wich, kteří v lednu letošního roku pod značkou P.A.trick Records vydali skvělé album “The Chronicles Of a Nomad”. Kromě nadupané show se můžete těšit na křest jejich nového trojklipu “The Best Hustle In This”, který nemá na svědomí nikdo jiný, než Michal “Romeo” Dvořák. K této příležitosti si Wich s Nironicem přizvali i dva speciální hosty, jejichž jména prozatím neprozradíme.

Další hvězdou na pódiu bude slovenská legenda Vec, jehož album “Dobré Ráno” máte určitě doma. Záda mu bude krýt DJ Jazzy, který vytrvale spolupracuje s řadou slovenských raperů a kapel, jako jsou například Kontrafakt nebo Zverina.

O zábavu na tanečním parketu se kromě výše zmíněných DJs bude starat DJ Kwé – resident čtvrtečních hip-hop večerů FX Bounce v pražském klubu Radost FX. Jemu budou za gramofony sekundovat berounští DJs Eso a Dědek, takže o kvalitní pecky určitě nebude nouze.

Nově otevřený klub Level najdete v Tetíně – cca. 3km od Berouna. K dispozici Vám budou dva skvěle zásobené bary, balkon, spousta míst k sezení a dobře organizovaná šatna. Dobré technické zázemí a spokojenost návštěvníků je pro nás samozřejmou prioritou.

Do svých oblíbených internetových adres byste si měli přidat stránku www.patrick-records.cz, kde se v následujících dnech budou průběžně objevovat doplňující informace a rozhovory s jednotlivými performery, kteří 30.3. v Tetíně vystoupí. Těšíme se na Vás!

P.A.trick Records Nite - 30.3.2007, klub Level, Tetín:

Živě:
DJ Wich feat. Nironic
Vec + DJ Jazzy

DJs:
Kwé (FX Bounce)
Eso a Dědek (BE)

Start:
20:00

Pro více informací navštivte:
www.patrick-records.cz
www.myspace.com/niproducedbywich
www.fxbounce.com Hoebitch, P.A.trick Records 2007

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná