Female Party se přibližuje. Přečti si, jak se holky mají a na co se můžeš těšit

O další týden jsme se přiblížili akci FEMALE PARTY, která se koná 13. 6. v klubu Bordo. Položili jsme všem děvčatům tři stejné otázky, přečtěte si jejich reakce a udělejte si představu o tom, jak se právě mají a jak se těší na společné vystoupení.

Pro rekapitulaci holky (Groopi, MC Zuzka, Kenta a Lara303) se potkají na jednom podiu na akci s názvem FEMALE PARTY. Ta se koná 13. 6. v pražském klubu Bordo. Vstup je 100 kč a začínáme ve 20:00, atmosféru budou žhavit DJ´s Dig Doggs. Jako bonus prvních 20 příchozích dostane u vstupu CD RapNet Compilation.

1. Ahoj, jak se vede a co právě děláš v těchto dnech?
2. Myslíš, že se čtyři holky na jednom podiu za večer snesou?
3. Na co se mohou lidi těšit na tvém vystoupení 13. 6. v klubu Bordo?GROOPI:
1. Zrovna včera sem byla u Gum-ice a vybíraly jsme tracky na koncík. Jinak chystám featy s zatim nejmenovanýma lidma. Teď jsem nahrála pár věci, který se někdy voběví pohromadě, ale zatim na to nepospíchám. Vlastně ani nemám proč pospíchat. Můj největší úspěch "v těchto dnech" je, že jsem donutila makat na instrech jednoho línýho hajzla z plzně. Jeho věc můžete slyšet na RapNet kompilaci (která měla bejt venku už dávo)..
2. Na podiu jo. V backstage ne.
3. Na Groopi v kozačkách.


MC ZUZKA:
1. Vede se mi celkem dobře, pořád stejnej zrychlenej kolotoč. S klukama (Dig Doggs) se připravujem na show, já se připravuju na představení a to jedno činoherní a druhý loutkový a jinak si dal užívám, jak to jen de.
2. Proč by ne? Já s nima žádnej problém nemám. Už se na ten večer velice těším.
3. Uvidíte to, co ste ješte nikdy předtím neviděli.


KENTA:
1. Elo! Nedávno jsem akorát dodělávala jeden track, který má jít na RapNet kompilaci. Zrovna včera jsem dopsala další věcičku, která mě hodně baví zejména díky úžasnému beatu, jenž má na svědomí Fantomone! Jinak běhám po poštách a úřadech- rozposílám CD a vyřizuju nějaké papíry. Ale do kupy vlastně nic nedělám. Mám takový relax před červnem, kdy mám každý víkend něco, a víc se teď můžu věnovat koníkovi!
2. Na to se mě ptá hodně lidí, ale já se na to strašně těším a nevidím důvod, proč bychom se neměly snést. Navíc s Larou303 se znám z Queens Rappin a musím říct, že je to úžasná ženská a se Zuzkou jsme nedávno byly na kafe. Myslím, že i my dvě jsme si padly do oka a tak jediný koho neznám je Groopi, což se 13. změní. Spíš se bojím aby to nebyla příliš divoká párty!
3. Tak těšit se můžou hlavně mě, že! Pro ty, kdo ho neznají, představím trochu mé CD, budu dávat i nějakou novou věc a budu mít s sebou jednoho hosta.Jinak si myslím, že tahle akce vůbec bude stát za to, vystupovat všechny 4 najednou budeme poprvé a každá dělá něco trochu jinýho, takže si všichni přijdou na svý. Tímto tedy zvu nejen pány a posílám pápá.


LARA303:
1. Mám tři dny před státnicema, takže asi hraju hry.
2. Pokud sou ty holky normální tak jo. Se Zuzkou se znám, s Kentou taky a už jsem s
ní hrála v Havířově, takže to bude OK. Ale mám ráda zdravou konkurenci.
3. Na mě.


http://www.youtube.com/watch?v=7cg5_a1zq2o
http://www.myspace.com/bordoclub
http://www.myspace.com/lara303
http://www.myspace.com/mczuzka
http://www.myspace.com/kentamusic
http://www.myspace.com/mcgroopi
http://www.myspace.com/digdoggs
Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná