Další Tetín Párty - tentokrát s PSH, Coco Jambo+ P.A.Trick a další..

Další Tetín - tentokrát s PSH, Coco Jambo + P.A.trick, Fany & Nasty, DJ Lowa


Ani ne měsíc po poslední party na které vystoupil například Nironic s DJ Wichem nebo slovenský Vec, se můžeš těšit na další var v kompletní režii tvého oblíbeného labelu P.A.trick Records. Tentokrát na Tetín přivezeme tu největší legendu českého rapu – PSH, kteří svojí Rap’n’Roll show zajedou v kompletní sestavě Orion, Wladimir 518 a DJ Mike Trafik. Mikrofony jim zahřeje CoCo Jambo aka Akim, který společně s P.A.trickem představí pecky ze svého brilantního sóla, o kterém zatím nevíš.

O soundtrack večera se bude v rapových pauzách starat současný československý DJ šampion DJ Lowa, kterému budou sekundovat berounští DJs Eso aka Abstinent a Dědek. Další hip hopový element zastoupí beatboxové duo Fany & Nasty, kteří s velkým ohlasem publika úspěšně pokračují ve svojí plivací tour po českých mikrofonech. Ti v současné době připravují první čistě beatboxové album u nás, na kterém se objeví několik zajímavý featuringů. Nenech si je ujít.

Můžeš se připravit na několik zajímavých zpestření v podobě speciálních hostů, proběhne i soutěž a na to vše bude dohlížet oko kamery pořadu Cream, který znáte z hudební TV stanice Óčko. Jim Beam poteče proudem na dvou skvěle zásobených barech a nemusíš se bát ani dlouhé fronty u šatny, pokud ti to na baru zrovna nesedne. Přijeď si na Tetín užít party s tím nejlepším co můžeš dostat. Pátek, 27. duben od 20:00.

P.A.trick Records Nite s PSH – Klub Level, Tetín

Live:
Peneři Strýčka Homeboye
CoCo Jambo + P.A.trick
Fany & Nasty (beatbox)

DJs:
Lowa (CZ & SK IDA Champion)
Eso aka Abstinent
Dědek

27.04.2007, 20:00
Vstupné: 150,- Kč

www.patrick-records.cz Hoebitch, P.A.trick Records 2007

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná