BigUp.cz slaví a rozdává CENY ZA 10 000,- Kč!

Právě před rokem vznikl hip hopový portál BigUp.cz. Naším cílem nebylo nic jiného než se pokusit zaujmout veřejnost pomocí článků týkajících se především urban music. A to se nám povedlo, díky našim čtenářům! Dnes navštěvuje BigUp.cz v průměru přes tisíc lidí denně, což nás řadí mezi vůbec nejnavštěvovanější tuzemské hip-hopové servery. Za přízeň děkujeme našim čtenářům prostřednictvím soutěže o oblečení v hodnotě 10 000 korun!

Za rok existence jste si mohly přečíst rozhovory s lídry československé scény např. PIO Squad, Jay Dieselem, Emdeem či Strapem, prohlédnout si fotoreporty z těch nejlepších parties na našem území a v neposlední řadě jste měli možnost dozvědět se spoustu zajímavých informací. Mnozí z vás zkoušeli své štěstí v nejedné webové soutěži, ať již byly hlavní výhrou vstupenky na koncert, oblečení či dvd. Rok na tuzemské scéně byl více než úspěšný. Jako bonbonek přinášíme soutěž o CENY ZA 10 000,- Kč, které věnoval Hiphoper.cz!

Na závěr bychom rádi poděkovali všem promotérům, kteří s námi spolupracují v propagaci jejich parties, všem umělcům co nám kdy poskytli rozhovor a v první řadě našim čtenářů. Bez vás by naše práce byla k ničemu.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná