RUKAHORE_SHOP_BANNER

Back To The Roots vol. 3 11. listopadu v 3. Poločase!

Je tu další pokračování poměrně úspěšných dvou večerů v pražském klubu 3. Poločas na Palmovce. Toto pokračování nese název Back To The Roots vol. 3 a allElements team pro vás spolu s klubem připravil skromné menu, čtěte dále.

V průběhu večera, který bude mít klasický osvědčený koncept a line-up, který se bude dodržovat (včas o něm budete informováni na zde), předvede a pokřtí mladá skupina R.Y.R. své debutové album Impérium, vedle nich zde budou ke slyšení White Dogz, jmenovitě MikeL a Phany a v neposlední řadě se za mikrofonem objeví Rest, ze známé pražské skupiny Definitif Crew. Zabeatboxovat přijdou Awis, Fishazz a Fany, takže se můžeme těšit na pořádný souboj. Stejně tam ve freestyle battlu, kde se utkají Rest, Phany, MikeL a Murphy. Akce nemá open mic, ale můžete se do tohoto battlu přihlásit na adrese admin@allelements.net.

Desky se samozřejmě nebudou přehrávat samy - gramofony budou kočírovat Cube, Riwa a DJka Elza. Klub je v Zenklově ulici 36, sto metrů od metra Palmovka, je tu Budvárek za 24 Kč, Cuba Libre za 60 Kč a vstup příjemných 50 Kč. Čekáme na vás, buďte tam!

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná