RUKAHORE_SHOP_BANNER

16. kolo MC´s Contestu na allElements.net je tady!

Uteklo několik měsíců od patnáctého kola MC´s Contestu, dnes už poměrně tradiční soutěže pro všechny MCs. O prázdninách se spousta pravidelných akcí ruší, televizní seriály si dávají pauzu - to ale není prípad e-magazínu allElements.net. Nejen že se snažíme dál zlepšovat některé služby, vyhlašujeme 16. pokračování Contestu a všechny vás zveme!

Pravidla v kostce jsou jednoduchá - soutěžící jednotlivec/skupina/cokoliv si stáhne soutěžní beat (ten pro tentokrát vytvořil dlouholetý producent Mr. Strawberry) a na zadané téma (to zní New York, 1993, asi nejplodnější rok pro eastcoast rap) napíše text a nahraje ho a pošle do určitého termínu (nyní je čas do 6. srpna - včetně) na danou adresu (allelements.net @ gmail.com, je vhodné použít služby jako uschovna.cz). Je třeba dodržet délku beatu, beat nelze měnit (rychlost atd.), lze do něj ale přidat například cuts, různé hlášky atd., podmínkou je také velikost do 5 Mb. Nemusím snad ani zmiňovat, že neposlouchatelné nahrávky plné šumu a špatně vyladěného poměru hudba/zvuk je zbytečné posílat. Pokud jde o ceny, ve hře je především mikrofon od firmy CitroniC.

Nyní máte snad všechny informace, pod zprávou stahujte beat a shlédněte článek na allElements.net, kde najdete veškeré drobnosti. Hodně štěstí, dejte si záležet! PHI

AllElements.net - plné znění soutěže
Soutěžní beat (prod. by Mr. Strawberry)

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná