Znáte druhý svět Nironica, ve kterém si říká Raves Rave?

Skoop už toho po svém velkém vstupu na scénu v současnosti moc nabídnout nemůže a naopak hledá skulinky v místech, které už se za rap nedají považovat ani s přivřenýma očima.

Nironic si ve své "bokovce" ríká Raves Rave a jak je vidno z videa "Just Came To Party" v produkci Z-Rushe, rád by si podmanil taneční parket. Další tracky jako "Big Un´s", "Camara Phone" či "Loser" pak najdete na jeho profilu, s tím, že ortodoxním fanouškům doporučujeme vyhnutí velkým obloukem.
 
Loni měl Nironic spolu s Mad Skillem problémy se songem, v němž se hojně čerpalo ze slavné skladby "Po schodoch" od Richarda Müllera. Autor hudby Vašo Patejdl se k tomu tehdy postavil rázně: "Nikto ma neoslovil. To znamená, že bez súhlasu autora nemôže nikto týmto spôsobom používať moju muziku. Budem žiadať aj nejaké odškodnenie. Pamätám si aj taký prípad, keď to bolo okolo milióna dolárov. Nech to len hrá a uvidíme sa na súde,“ říkal tehdy autor balady "Ak nie si moja".
 
S hip hopem jako takovým a samplováním však problém nemá. Věc "Umenie žiť od Majka Spirita s Wichem pro něj byla pocta a také byla schválena.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná