Ze srdce Slovenska po téměř deseti letech

Může se zdát, že střed Slovenské Republiky v rámci rapu ovládá Tesla se svým novým projektem Z.V.E.N.S.S., avšak zdaleka není jediný, kdo v této oblasti vydává kvalitní hip hop. Před deseti leti fungovala formace Originál Flow, složená z ze čtyč členů. Deset let o nich nebylo slyšet a až vloni přišlo album jako blesk z jasného nebe. Širší úspěch však nesklidilo, ale část původní sestavy si myslí, že to se letos může změnit

Neprůstřelnou vestu nosil naposled Miky Mora v bratislavské Petržalce. Teď tady máme partičku z Martina, která si říká DePlusGe, složená z dvojice GXA a Direktor. Výpověď o svých osobních prožitcích a zradách je postavená na hudbě od producenta jménem Kiko. Tvrdý text položený do zajimavé dikce dýcha uvěřitelností. Hostující K.O. MC, kterého jsme mohli posledně slyšet v rámci alba Ronin od Michajlova, dodal velice kvalitní sloku a dost možná zastínil oba autory skladby. Skytá se tedy otázka, zda K.O. MC plánuje brzo vyjít na světlo světa se svým sólovým albem.
Jedno album je však jasně nalinkováno, a to z dílny DePlusGe, kteří plánují album Playlist nahrát během letošního podzimu. Kdy album uzře světlo světa je zatím brzo říkat, ale jednohubka v podobě Nepriestrelné vesty navnazuje slušně. 

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná