Že by odveta za Kapitána Dema? Emmu Smetanu pozdravili Robin Zoot, Nik Tendo i Yzomandias

Pamatujete, jak svého času nešťastně zamilovaný zpěvák David Kraus složil písničku slovenské herečce Zuzaně Norisové a doufal, že na základě ní opustí svého přítele a že se do něj zamiluje?

V tuzemském showbusinessu nebývá zvykem, aby se ve skladbách konkrétně jmenovalo, případně aby se skladby rovnu pojmenovávaly po reálných osobách. Také proto nám dnes již letitý kousek syna moderátora Jana Krause připomněl právě nejnovější opus z dílny Milion+.
 
Ten se jmenuje "Emma Smetana", je obohacen o známé tváře Yzomandiase s Nik Tendem a už ve středu 12. září ho budete moci najít na novém albu Robina Zoota s Djem Rustym s názvem "Tvoje máma ví co je námrd".
 
V této souvislosti se nám vybavila historka z letošního předávání Andělů. Když ve Fóru Karlín koncertoval Kapitán Demo, jeh parťák Jordan Háj si během skladby "Trendsetter" posměšně zatančil na stole, u něhož seděli členové Milion+. 
 
Byla to jen náhoda, nebo jasně směrovan útok? Kdo ví, jisté je jen to, že životním partnerem sličné moderátorky a muzikantky je zmíněný Jordan a v zajímavé skladbě, které nechybí vývoj, tak klidně může jít o jakousi formu odvety...

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná