Zásadní osobní projekt Fosco Almy dorazil. Co ho spojuje s Rybičkami 48?

Ti, kteří každý den vstáváte či chodíte spát s Blakkwood Records, to už jistě víte, ale ty ostatní by mohlo zajímat, že Slim Shady Alma má čerstvě v oběhu nahrávku "Foscoismus 2", která je jeho prvním sólovou prezentací po sedmi letech.

"Je to další kus mě - v hudební podobě. Přes to, že se denně věnuji rozvoji značky Blakkwood a vyžaduje to hodně času a značnou dávku úsilí, sem našel i dostatek času na dokončení svého zásadního osobního projektu," pronesl člen MAAT, jenž kromě členů domácího Blakkwoodu povolal do zbraně také Bena Cristovaa, Schyza, Madeho a tandem 1210 Symphony, čili Chocolatica s Diskotekem.
 
Protože je Fosco i zdatným producentem, všechny podklady si až na dvě výjimky připravil sám. Jeho dominanci narušili pouze Leryk, jenž má za sebou x věcí pro Danga se Sheenem a DOM, kterého znáte například z "Chimaera". Deska bude pokřtěna 20. listopadu v pražském Rock Café a onen večer se oficiálně přivítají na světě také nosiče Projekt Asia a "Vdova EP", se kterým v těchto dnech přišla Sharlota.
 
K propagaci alba nyní slouží Jakubem Stelzerem režírovaný (video) singl "Zdi", ve kterém nechal promluvit svou elektrickou kytaru i Petr Lebeda ze skupiny Rybičky 48. Jde o motivační záležitost, jakých už byly (a budou) stovky. Ačkoliv věci nechybí chytlavost ani řemeslná zručnost, nemůžeme se ubránit dojmu, že se nejedná o nic, co bychom už na scéně neslyšeli. Byť s jinými slovy, v jiném prostředí, od jiných lidí. Navc toho v paměti kvůli pouhopouhému chození po povrchu mnoho neutkví. Je to jen náš dojem?
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná