Yelawolf je v pracovním módu

Jezdec stáje Shady sice v blízké době album nevydává, to spíše kolegové Slaughterhouse, ale i tak se mu dostává mediální pozornosti a to proto, že pracuje na několika věcech najednou.

Druhým důvodem všelijakých rozhovorů je i to, že Yela si chce postěžovat na svůj label. Nelíbí se mu, že z alba Radioactive, které vyšlo loni v listopadu, je ke dnešnímu dni venku v podstatě jen jeden singl, který Interscope navíc nijak nepodporoval. Už podle názvu je album vhodné pro rádia a odpovídal tomu i zvuk, kdy Yelawolf udělal kompromis a vydal se trochu popovější cestou. Pokud si raději poslechnete prvotinu Trunk Muzik, tak věřte, že je to na dobré cestě, protože Yela nebere ohled na label a dělá si to po svém. Začalo to už v únoru alternativním EP The Slumdon Bridge a pokračuje to novým mixtapem Heart of Dixie (This Ain't No Fuckin' Mixtape), nahrátým během turné v pojízdném studiu. Obojí si můžete stáhnout a nic neplatit.

Z dalších věcí je nejblíže vydání už dokončené EP Psycho White, na kterém Yelawolf spolupracoval s ještě více potetovaným hudebníkem, kterým je Travis Barker. Potom se vrátí série Trunk Muzik s podtitulem Returns a pokud nastane ta správná konstelace hvězd, tak možná dojde i na dva roky ohlašovaný projekt Country Cousins, někdy také známý jako Trunk Muzik Wuz Here, takže kolabo s Big K.R.I.T.em. To všechno chce stihnout do prosince, aby v roce 2013 mohlo vyjít album Love Story, původně ohlášené ještě na letošní léto. Bude na něj tedy mít více času než na Radioactive, které vzniklo během dvou týdnů. Nedávno ještě vyšlo video k asi nejlepšímu a nejtvrdšímu tracku z Radioactive, Growin' Up In The Gutter. Stopáže je trochu více a tak jde spíše o krátký film s varováním, že byste jej ani neměli sledovat. Yelawolf se objevil i ve videu k tracku Dollar General z novinky Stevieho Stonea. Předvedl na něm své pěvecké schopnosti a v klipu si navíc zahrál i jeho kolega Rittz.

Text: RingMan

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná