RUKAHORE_SHOP_BANNER

Vladis poprosil Celeste Buckingham i o rap. Ta se cítila jako Majk Spirit v sukni

Celeste Buckingham jdou karty, jako by si snad začala něco se samotným Davidem Copperfieldem. V zámoří se jí na konci minulého měsíce podařilo premiérově probojovat do prestižního žebříčku Billboard, poté se na onom kontinentu objevila také v rotaci MTV a aby toho nebyla málo, hádejte, kdo je autorkou titulní písně v letošním americkém filmu "Gods of Egypt"?

Pokud jde o naše východní sousedy, zatím naposledy přijala pozvání bratislavského Vladise do songu "Taký nejsom (Hate Song)". "Každý z nás má svoje predsudky, aj keď sami sebe i ostatným tvrdíme, že nesúdime ľudí podľa výzoru. S Vladisom sme sa rozhodli, že je treba ukázať, túto stránku, ktorá drieme v každom z nás," uvedla dvacetiletá Celeste, která už v minulosti s frontmanem H16 spolupracovala na věcech "I Was Wrong", respektive "Já a ty".
 
To, že nemá k hiphopové branži až tak daleko, dokládá i její dřívější výpomoc další partě z hlavního města, a sice AMO, jejíž lídři Moe s Opakem si ji přizvali do video singlu "Swing". Letos ale její rande se scénou přeci jen jednu premiéru mělo - zpěvačka si prvně vyzkoušila rapové frázování. "Bola to zaujímavá skúsenosť. Cítila som sa ako Majk Spirit v sukni," doplnila finalistka druhé řady Česko-slovenské SuperStar.
 
Autor Vladis pak projevil spokojenost po všech stránkách. "Skladbu sme urobili hneď na prvom stretnutí v štúdiu. Celeste má profi prístup - tvorila veľmi rýchlo. Bolo to pre mňa veľmi inšpirujúce. Chceli sme ukázať náš nadhľad nad škatuľkovaním a predsudkami a trochu ironicky vyzvať k väčšej tolerancii. Táto téma je momentálna dosť aktuálna," uzavřel člen někdejší skupiny 2H+, jenž momentálně dokončuje své novou desku "Generácia II Kalašinov", která vpadne na trh už v květnu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná