Ve vazbě sedící David Steel nabízí po roce a půl nový video singl

Zhruba rok a půl už sedí v pankrácké vazební věznici uznávaný i zatracovaný rapující podnikatel David Steel, jehož čeká v úterý 24. července od 9:00 další kolo soudního přelíčení. 
 
Jen pár hodin před dotyčným stáním si odbylo premiéru video ke skladbě "Náhrdelník", ve které zanechali otisk produkující Voki Heron a zpívající Martina Balogová, s tím, že ve druhé části narazíte i na "shout outy" od Ega, El´ Nina nebo jeho přítelkyně.

Ku příležitosti uvedení klipu došlo i na vzkaz od samotného Steela, jehož druhé sólo se kvůli známým událostem zaseklo: "Zdravím všechny svoje fans, tak jako vy mi dáváte sílu tady, i já vám to chci nějakým způsobem vrátit, a myslím si že nejlepším způsobem bude moji hudbou. Posílám vám track "Náhrdelník", který jsem narapoval společně s Martinou Balogovou. Myslím si, že je to jeden z nejpovedenějších tracků na albu "Scorpion", které bohužel ještě nevyšlo k situaci, která právě nastala. Jako všechny mé tracky, i tento je pravdivý a je to kus ze života, který je kolem mě, kolem vás. Ve spolupráci s ManoloDesign jsme udělali i klip, který si tento track zaslouží, právě pro vás, mé fans," dodal někdejší hypeman Jay Diesela, jenž musí mít za poslední dobu v rukávu spoustu textů.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná