Ve druhém traileru k Tupacovu All Eyez On Me se mihli i Biggie nebo Suge Knight

Po prvním traileru ke snímku All Eyez On Me, jenž se objevil na internetu v červnu k příležitosti Tupacových nedožitých pětačtyřicátých narozenin, přichází druhá ukázka tentokrát v den dvacátého výročí úmrtí jedné z nejdůležitějších postav západního pobřeží. Snímek v režii Bennyho Booma by měl dorazit do (prozatím) zámořských kin někdy v listopadu.

 
Snímek All Eyez On Me zachycuje dramtický život Tupaca Shakura a zajímavé pochopitelně bude, jak se autoři vypořádají s některými rozporuplnými okolnostmi kolem jeho smrti. V hlavní roli se objeví Demetrius Shipp, Jr., jemuž podobnost zesnulým autorem desek Strictly 4 My N.I.G.G.A.Z. nebo Me Against the World rozhodně neupřete.
 
Premiéra snímku byla původně plánována na září, kvůli problémům s licencí titulního songu alba z roku 1996 a mírným přepracováním filmu se premiéra posouvá na listopad. Venku je nyní trailer č. 2, kde se na ploše půl druhé minuty objeví například také Suge Knight, The Notorious B.I.G. a další podstatní.
 
Trailer si samozřejmě drží klasické gradující schéma, takže možný náboj filmu zatím divák neodhadne, i tak ale vypadá výběr herců, stylizace a práce s kamerou dost lákavě.
 
 
Červnovný trailer č. 1:
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná