V Bratislavě řádí chloroformový gang! Máme video!

V bratislavských ulicích řádí gang neznámých pachatelů, kteří náhodné kolemjdoucí infikují rapem. Né prepřeklikli jste se omylem na bulvární plátek, který nechala ve vašem prohlížeči včera otevřený babička. To jen Decko, ten týpek z GR Teamu, má nový singl a přínáší k němu i video.

Po loňském albu a narození dítětě byl Decko pravděpodobně zavalen množstvím starostí a tak se k dalšímu singlu dopracoval až v roce 2016. Ďábel s bradou je zpět a nese si sebou skvělou formu. Hra se slovy typu "Ten rap mi stále vyhráva jak Barcelóna" mají potenciál zlidovět. Nechybí ani pár shoutoutů legendám rapu. A nebojí se opřít ani do současné scény, kterou za do dvou let plánuje srovnávat s Abbou.

O kvalitní klavírní minimál se na beatu postarali Majstro a  DJ Metys. Povedené, jednoduché video, kde GR Team unáší lidi z ulice a infikuje je rapem na svědomí Boris Holečko. Decko by po letošním Danosťově sólu mohl jako další přimíchat do slovenského rapového guláše hodně pálivou papriku. Otázkou však zůstává, zda si klasický styl rapu, kde se nevsází na úděrné refrény ani vokodérové vokály, najde cestu k širšímu publiku. Nezůstává než věřit, že textařská kvalita svého úspěchu dosáhne.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná