Tylerův animovaný seriál The Jellies zřejmě pro děti nebude

Nejvýraznější člen Odd Future je tak trochu hračička. Po svém posledním albu "The Cherry Bomb" a sérii neudělených víz si nyní krátí čas do zrušení zákazů tvorbou vlastního animovaného seriálu. Vysílat ho chce prostřednictvím své aplikace Golf Media.

 
Chystaný seriál The Jellies připravuje Tyler spolu se svým parťákem a členem Loiter Squad, jímž je Lionel Boyce, s nímž napsal scénáře jednotlivých epizod a nadaboval všechny postavy. Podle magazínu hiphopdx.com seriál sleduje rodinku medúz, které oznámí svému (lidskému) synovi v den jeho šestnáctých narozenin, že je adoptovaný.
 
Co přesně si od seriálu slibovat, zatím napovídá trailer, který přikládáme níže. Smysl pro humor je samozřejmě autorům vlastní, přesto zatím nelze odhadnout, zda bude nový seriál postaven na prvcích blue humoru jako například South Park nebo půjde víc na ruku rapovému publiku. Aplikace Golf média však nabídne kromě jednotlivých epizod také mnoho vystřižených záběrů, scének z natáčení a dalšího materiálu. No. Vzhledem k povaze Tylerovy tvorby si už teď troufáme odhadnout, že pro děti tohle určitě nebude.
 
 
Pokud jde o novinky z oblasti hudby, doporučujeme zejména famózní videoklip k písni "Buffalo", jehož režii opatřil Wolf Haley. Obzvlášť doporučujeme začátek třetí minuty, který je naprosto famózní. Lepší nineties parodii jsme tu už dlouho neměli...
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná