Trouble Team a jejich "DMC World Team Routine 2012" z míst, kde byste to nečekali

Trouble Team není zatrpklá dvojka pouličních kazatelů, co někomu cpe „jak by se to mělo dělat“. Mají svůj pohled na věc, o kterém už přesvědčili celkem dost lidí – soudě třeba dle jejich úctyhodného seznamu odjetých akcí.

Natáčení videa Rutiny, s kterou se umístili na pátém místě mistroství světa DJingu, se uskutečnilo na sedmi místech v Česku. Mimo jiné na akademické půdě Západočeské univerzity v Plzni, v Lucerna Music Baru, ve stanici Anděl pražského metra, na střeše žižkovského vysílače nebo v lese.

Trouble Team není žádná ozvěna z minulosti. Je to ukázka toho, kde se nachází hudební umění zvané DJing v roce 2012 a kam se dál posouvá. Nejsou to klapky na očích a špunty v uších nebo žánrový mindrák. Je to pulsující, žánrově pestrá, technologicky našláplá  skills nadupaná zábava. Žádné otrocké pouštění. Žádný chodící jukebox. Gejzír muziky, co prýští ze 4 gramofonů, 2 mixpultů a spousty dalšího DJského nádobíčka, na kterém klohní DJs Friky a Flux ty nejlahodnější hudební dobroty pro vaše uši.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná