Trojitá klipová dávka od Big Seana

Nedávný pražský koncert Big Seana v pražském Lucerna Music Baru zanechal u nejednoho z návštěvníků silnou vzpomínku. Svou vydařenou show dokázal proč se nachází a patří mezi největšími jmény světové scény. Dost dělal i fakt, když jste si uvědomili, že Sean vyprodává arény a my jsme měli šanci zažít intimní, avšak neméně kvalitní show. Dnes si to můžete připomenout díky dvojici čerstvých klipů, a to jen pět dní po tom minulém!

První z nich "I Know" se odehrává v domově pro seniory, kam zrovna přijíždí zestárly Big Sean a potkává zde Jhené Aiko. Brzy se koná večírek, z něhož spolu utíkají do baru. Zde si opět užívají života a zas vrací se tak do svého mládí. Jeden z nejlepších momentů alba produkovali společně DJ Mustard a KeY Wane. Klip má na starosti Lawrence Lamont. Nutno dodat, že v maskérně odvedli také dobrou práci.

Druhý klip k singlu "All Your Fault" má o dost jednodušší nádech, efekty se však nešetřilo. Sean Don přijíždí do klubu plného natřásajících se lidí (převážně modelek či A$AP Ferga), jež následně zníčí na mikrofonu za přítomnosti šéfa G.O.O.D. Music. Reži tentokrát obstaral Mark Mayer

Nemůžeme zapomenout na černobílý klip, natočený v Detroitu jako vzpomínka na Seanovu zesnulou babičku, k vynikající inspirativní písni "One Man Can Change The World" kromě Kanye Westa hostuje i John Legend. Tento klip vyšel pět dní po raperově premiéře u nás a do dneška získal už téměř dva milióny shlédnutí.

Marek - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná