RUKAHORE_SHOP_BANNER

Trojice klipů ze západního pobřeží

Jurassic 5 se zase dali dohromady, i když zatím jen pro koncertování. Těžko teď odhadovat, jestli v budoucnu nějaká nová nahrávka vznikne, ale šance je tu vždy. I proto, že Cut Chemist a Chali 2na spolu nahráli track Work My Mind. Ten kombinuje zvuk jak z alba The Audience's Listening s nezaměnitelným hlasem, který 2na má. Atmosféru doplňuje Hymnal.

Druhou novinkou je klip od nedávno zformovaného dua 7 Days of Funk, které tvoří Dam-Funk a Snoopzilla, tedy Snoop Dogg. Jejich stejnojmenné první album nebude mít funk v názvu jen tak pro nic za nic. Dam-Funk si s tímhle stylem dlouhodobě hraje a neopustí ho ani při kolabu se Snoopem. Album vychází už 10. prosince u Stones Throw a takto vypadá jeho tracklist.

Na konec klip, u kterého je škoda, že není hraný, protože vidět trio Deltron 3030 spolu se Zackem z Rage Against the Machine by bylo zajímavé, pokud by to někdo zvládl zajímavě pojmout. Po hraném a dobrovolníky vytvořeném klipu k City Rising from the Ashes je Melding of the Minds kompletně animované.

RingMan - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná