Tělesné postižení není problémem, vzkazuje ti Odd Squad Family

Zatímco velká část populárního rapu v USA sjíždí promethazin, kodeinové kapky a Xanax, platí nesmyslné sumy za kabelky od Gucciho, nebo nosí hadry své holky, život plyne dál, jako by se nic nedělo. A ono taky neděje. Trendy pominou, nebo se změní. Něco, co však změnit nejde, je to, jak se narodíte. Změnit však jde to, co s životem, který vám je dán, uděláte.

Tyhle motivační kecy si nech...říkal bych si sám po přečtení úvodního odstavce. Avšak tyto slova v kombinaci s tím, co nabízí partička jménem Odd Squad Family, dávájí smysl. Život vám nemusí zrovna nadělit jednoduchou roli. Můžete se třeba narodit bez rukou a nohou. Avšak ani to nemusí být překážkou ve splnení vašich cílů a snů. Tato skupina má dnes jen tři členy, protože osud se s nimi skutečně nemaže. Mladší brat albinistického Snowmana, Frosty, před časem totiž navěky odešel. A tak to banda táhne ve třech. N.U.B.S., Snowman a A-Factor. Trojice raperů, ze kterých každý má své postižení a ani jeden se nebojí o něm mluvit. N.U.B.S. - Normally Underestimated By Sight. Bez rukou, nohou, avšak jeho punchlines kopou více než celý tvůj oblíbený MMA klub. Jejich hudba se nebrání modernímu nádechu ani hudebnímu kabátu roku 2017. Jejich lyrics a mozky však nerozpouští Lean nebo Xanax. Střílejí kvalitní bars a nebojí se ani vtípků na vlastní triko.

Po úspěšném mixtape 1088 v roce 2016 jejich fanbase jen roste. Letos své síly spojili s producentem AKT Action a vydali první studiové album Welcome To The Family, které nese 12 stop a minimum hostů. Album vyšlo v říjnu letošního roku a kontrolovat jej můžete na všech hudebních portálech. Kam dále kroky totoho neobvyklého uskupení povedou, těžce říct. Ale pokud hledáte alternativu k dnešnímu hlavnímu proudu, jste na správné adrese.

Marty - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná