Tanec z východu, hudba z Čech. Champion Sound školí holky z Japonska

Koncertování od Paříže po Kyjev, nahrávání gramodesky v Kodani a teď už i videoklip z Japonska. Champion Sound jsou vážně světáci. I když v tomto případě se nejedná ani tak o výlet do země, kde slunce vychází, jako spíš o taneční dílo z rukou japonské dívčí crew Cawa!!Winners.

 
Tuzemské hudební těleso by stejně nejspíš nemělo na podobnou výpravu čas, protože podle všech zpráv muzikanti nezahálí: „Kapela sedí ve zkušebně a drtí. A její muzika zatím vibruje na druhé straně světa. Asi nejrozjetější parta video makerů na taneční bboy scéně vůbec - YAK Films původem z Kalifornie si totiž vybrala pecku od Champion Sound “No Half Steppin“ pro svůj nejnovější japonský projekt," stojí v tiskové zprávě.
 
Dron, s jehož využitím bylo video v produkci YAK Films pořízeno v Okinawě, se evidentně stává filmařským hitem. V tomto případě musím navíc ocenit vynikající synchronizaci - jak tance s rytmem, tak kamery s hudbou. A kdyby si někdo nevšiml, až na jeden předěl zhruba za polovinou videa, je tenhle kumšt pořízen v jediném záběru. 
 
 
Zdroj & zdroj obrázku: tisková zpráva

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná